Referencje

Windows 7 Forum

Windows 7 Forum – Polska

Brand Manager, Krzysztof Jarzębski

Zapotrzebowanie na świeże i inteligentne treści jest u nas na profilu Facebook’a bardzo duże. Przeważająca liczba fanów to osoby młode o nieszablonowym stylu i nowoczesnym sposobie myślenia. Kreowani.pl wzorowo wpisują się w nasz target, dzięki czemu systematycznie rośnie liczba lubiących nasz facebookowy profil.

Najważniejszym dla nas jest fakt, iż fani nie są kupieni lecz w 100% naturalnie pozyskani w drodze kreatywnego content marketingu, który prowadzą osoby z Kreowani.pl. To dla nas kluczowe. Wszystkimi piórami podpisuję się pod referencjami dot. agencji Kreowani.pl, polecam ich jako agencję działającą rzetelnie, zorganizowanie oraz zdecydowanie za niższą cenę od innych firm, oferujących podobne usługi.

image0011-(1)

i-zoologiczny.pl

Magdalena Grudzińska, Marketing Specialist

Zleciłam Kreowani.pl audyt prowadzonych przez nas działań społecznościowych – na FB, Google+, Twitterze i YouTube. Udzielono nam cennych wskazówek, wskazano niedociągnięcia, zaproponowano świeże pomysły. Wiemy już jak zdobywać nowych obserwatorów, bo poza „Fejsem” nie mamy ich zbyt wielu. To dokładnie to, o co nam chodziło.

logo

And Higher

UX / UI / WEB Designer, Łukasz Łanecki

Szukałem agencji, która nie uważa, że Social Media to tylko tekstowe wpisy i zdjęcia z internetu a coś więcej. Znalazłem.